هندسه کامل میکرو طلایی گاج

فروشنده :
فروشگاه اینترنتی راهیان دانشگاه اردبیل | Rahbook.com
زمان تحویل:
1 روزاردبیل 2روزکاری شهرستان
۱۱۵,۰۰۰ تومان ۹۲,۰۰۰ تومان
معرفی اجمالی محصول

مقدمه

رویکرد کتاب هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج کاملا تستی است و قصد دارد منبع جامعی برای سوالات چهارگزینه ای هندسه دهم، هندسه یازدهم و هندسه دوازدهم باشد که به خصوص برای دانش آموزان کنکوری کاربردی خواهد بود. این کتاب دو جلد سوالات و درسنامه دارد که در حال جاضر به جلد سوالات آن می پردازیم. چیدمان فصل ها و سوالات مطابق با جلد دوم (درسنامه) است و شامل 10 فصل که هر کدام به چند بخش تقسیم شده اند می شود، که این اطلاعات در فهرست کتاب ذکر شده اند. لحن کتاب به صورت کلی رسمی و روان است اما در قسمت هایی نیز صمیمی می شود؛ برای مثال در توضیحات ابتدای شروع سوالات.

 

آموزش (درسنامه)

این جلد از کتاب درسنامه ندارد و درسنامه های آن در جلد دوم کتاب آمده است.

 

تست (تمرین)

هدف کلی کتاب هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج، کنکور سراسری و آزمون های تستی است. بنابراین تمامی سوالات این کتاب به صورت چهارگزینه ای و میکروطبقه بندی هستند. ترتیب سوالات به این صورت است که ابتدا به سوالات پایه ی دوازدهم، دهم و در انتها پایه ی یازدهم پرداخته شده است. پس از اتمام کلیه ی سوالات چهارگزینه ای بخش پاسخ تشریحی قرار دارد. مولفین در ابتدا بخش هایی که اهمیت و شانس بیشتری برای مطرح شدن دارند را مورد تاکید قرار داده اند. (برای مثال نسبت اجزای فرعی، محیط ها و مساحت های دو مثلث مشابه) و همچنین بخش هایی که تا به حال از آنها سوالی مطرح نشده است (مانند چندضلعی های مشابه).

سطح بندی سوالات با »ستاره« مشخص شده است. به این صورت که سوالات دشوارتر ستاره ی توپر، و سوالاتی که مهم هستند و برای جمع بندی نیز می توان از آن ها استفاده کرد، ستاره ی توخالی دارند. در پایان هر فصل یا هر پایه نیز، وجود آزمون یا سوالات جامع می توانست کمک کننده باشد. تست ها شامل سوالات کنکور سال های گذشته که مطالب آن ها همچنان در کتاب درسی وجود دارد هستند. این تست ها عمدتا در آخر هر بخش آورده شده اند اما همیشه این طور نیست. به طور کلی دانش آموز تا حدودی می تواند این سوالات را به صورت جداگانه نیز پاسخ دهد.

سوالات تالیفی و گرد آوری شده نیز در راستای کنکور سراسری و متناسب با سطح کتاب درسی هستند و از چهارچوب استاندارد خارج نمی شوند. از طرفی برای دانش آموزان با سطوح مختلف سوال به تعداد کافی وجود دارد و به این صورت مخاطبان را محدود نمی کند و همه طیف دانش آموزان قوی تا ضعیف می توانند از سوالات کتاب هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج استفاده کنند. تمرین ها و فعالیت های کتاب درسی نیز به خوبی پوشش داده شده اند. در بخش هایی که به تازگی به کتاب درسی اضافه شده اند، مانند قضیه ی سینوس ها و کسینوس ها، سوالات خوبی طرح شده است تا دانش آموز بهتر با مفاهیم جدید آشنا شود.

در قسمت پاسخ تشریحی راه حل سوالات به صورت کامل ارائه شده است و در بعضی از سوالات روش های دیگر حل سوال نیز بررسی شده اند. در بخش تجسم فضایی، بیشتر پاسخ ها را با شکل مربوط به آن همراه کرده اند تا دانش آموز به درک مناسبی از سوال برسد و توانایی تجسم او در حل سوالات مشابه افزایش یابد. همچنین در بخش پاسخ تشریحی تعداد زیادی کادر خاکستری وجود دارد که در آن ها نکات مهمی در رابطه با حل سوالات گفته شده است. در کل مسیر رسیدن به جواب به خوبی ترسیم شده است و عموما نیازی به بررسی سایر گزینه ها نیست.

راهیان دانشگاه اردبیل
rahbook.com

مشخصات

 • انتشارات
  گاج
 • مؤلف
  محمد طاهر شعاعی - سید سعید قندچی
 • سال چاپ
  98
 • قطع
  رحلی
 • شابک
  978_622_03_0044_1
 • تعداد صفحات
  614
برای این محصول دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

محصولات مشابه